Підсумки першого туру конкурсу «Учитель року -2016» у Котелевському районі

У листопаді 2015 року проведено І (районний) тур конкурсу «Учитель року-2016» у таких номінаціях: «Історія», «Математика», «Англійська мова», «Захист Вітчизни».
Усього у І (районному) турі взяли участь 13 учителів відповідно номінацій: «Історія» — 3, «Математика» — 4, «Англійська мова»- 2, «Захист Вітчизни »- 4.
У конкурсі взяли участь педагогічні працівники Котелевської гімназії №1 імені С.А.Ковпака, Котелевської ЗОШ №4 І-ІІІ ступенів, Більської, Великорублівської, Деревківської, Милорадівської, Ковалевської шкіл району.
Номінація «Англійська мова»:
Screenshot_124Screenshot_126Screenshot_123

 

 

 

 

 

 

  • Деримарко Наталія Василівна, Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака• Ісакієва Світлана Анатоліївна, Більська ЗОШ І-ІІІ ступенів

    Номінація «Історія»:
    • Калюх Світлана Петрівна, Котелевська ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів

    • Лисаченко Юрій Федорович, Деревківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

• Цибулько Сергій Петрович, Більська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Номінація «Математика»:
• Корост Альона Валеріївна, Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака

• Терес Валентина Василівна, Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака

• Святна Олена Олексіївна, Великорублівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

• Цюрюпа Леся Валеріївна, Ковалевська ЗОШ І-ІІ ступенів

Номінація «Захист Вітчизни»:
• Петренко Сергій Леонідович, Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпак

• Омельченко Олександр Миколайович, Великорублівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

• Бондаренко Ігор Олександрович, Котелевська ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів

• Луценко Василь Васильович, Милорадівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники конкурсу провели відкриті уроки, продемонструвавши власну фахову підготовку, рівень володіння методикою викладання навчального матеріалу, уміння творчо використовувати найновішу інформацію, застосовувати інноваційні технології.
За підсумками журі переможцями І (районного) туру конкурсу «Учитель року-2016» стали:
Номінація «Англійська мова»:
Деримарко Наталія Василівна, Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака;
Номінація «Історія»:
Калюх Світлана Петрівна, Котелевська ЗОШ № 4 І-ІІІ ступенів;
Номінація «Математика»:
Корост Альона Валеріївна, Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака;
Номінація «Захист Вітчизни»:
Петренко Сергій Леонідович, Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака.

Категории: Портфоліо

Добавить комментарий