Сервіс із фантастичними можливостями для створення коміксів

Ви не художник, практично, не вмієте малювати, але вигадувати історії мастак?
Тоді  сервіс 
Pixton.com саме для Вас.

Pixton — це програма для створення коміксів,цікавих оповідей в рисунках. Як відомо, комікс  (від англ. comic — комедійний, комічний, смішний ) — послідовність малюнків, що містять короткі та стислі  тексти. Герої історій супроводжуються «мовними хмарками», які  словесно відображають взаємовідносини між дійовими особами . Початково комікси використовували як карикатури ,  поступово вони розвинулись в літературне середовище з багатьма піджанрами. Повернімося до програми їх створення.

Pixton — це зручний конструктор з великим набором героїв, декорацій,фонів. Він дозволяє змінювати положення тулуба та інших частин тіла учасників, «одягати»  їх відповідно до ролі, озвучувати. Простір для творчості необмежений. Спробуйте і не пожалкуєте. Створіть свої комікси, яскраві, захопливі, колоритні. Після реєстрації у програмі, розробники дають можливість  15 днів користуватися нею безкоштовно.

Для вчителя — це знахідка,новий спосіб спілкування,навчання, виховання  учнів через стислу та лаконічну історію, поведінку вигаданих чи історичних персонажів.

Пропоную переглянути комікс, пов’язаний з «учительськими буднями»: «Ікосаедр»

 

Добавить комментарий