Школа для небайдужих батьків

Світ змінюється , наповнюється новим змістом. І вже фантастикою буде уявити його без комп’ютерної техніки та передових хмарних технологій, які пронизують наше буття та стають невід’ємною його частиною. Школа повинна бути на крок уперед цього розвитку, але поки що ледь постигає за новизною та шкутильгає застосовуючи нове… Тому шановні, небайдужі батьки, ми з Вами,  просто зобов’язані допомогти дітям йти у ногу із часом, підготувати  їх до реалій майбутнього. Значну частку ефективного навчання становить самоосвіта, яку останнім часом реалізовую шляхом «перевернутого» та змішаного навчання. І досить часто потрібна Ваша підтримка, досвідченість та поінформованість. Тому нижче надаю перелік навчальних сайтів та посилань, якими  користуємося з навчальною метою і які будуть гарною допомогою при підготовці до уроків, сприятимуть корисним розвагам, містять потрібну безкоштовну інформацію:

  1. Я КЛАС  http://www.yaklas.com.ua/ — сайт створений для учнів та батьків, які допомагають своїм дітям. Містить теоретичний та практичний матеріал різних шкільних предметів. Єдиний недолік, матеріали подаються лише на російській мові.

  • 2. ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ (видавництво ранок) http://interactive.ranok.com.ua/ Сторінки цього
  • сайту містять відеоматеріали та вправи з різних розділів алгебри та геометрії 7-8 класу.

 

 

 

  • 3.  MATIFIK https://www.matific.com  Цей сайт пропонує навчання математиці через гру дітям з 5 до 12                   років, але містить вправи цікаві і старшокласникам.

  • 4. PIXTON http://Pixton.com/a/QXNA-PV — інструмент для творчості та самовираження через комікси
  • Спробуйте разом з дітьми. Це класно…

 

Добавить комментарий