Тиждень математики 2017-го

  • 18.11.2017
  • Комментарии к записи Тиждень математики 2017-го отключены

Сучасна школа повинна створювати умови для індивідуального розвитку та формування учня-лідера, учня — практика, учня-винахідника. Нестандартні форми проведення позакласної роботи покликані надихати гімназистів до самовираження та ініціативності.  Тому цього року тиждень математики був надзвичайно креативний та максимально наповнений творчістю.

Понеділок. Історичний день

На  перервах, годинах класного керівника учні відвідали «математичний» кінозал, де переглянули цікаві відео про видатних математиків. Подих історіі відкрив нові грані у знаннях школярів, пов’язав вивчене на уроках з історичною епохою відкриттів.

 

Вівторок. День Майстра

Виставка  «Цікаво про число» пройшла на «Ура». Гімназисти змагалися у оригінальності представлення цифр десяткової системи числення. Обмежень у підборі матеріалів не існувало. Тому школа була прикрашена тортами, живими композиціями та аплікаціями із цифр.

 

Середа. День мистецтва 

На великій перерві з успіхом пройшов флешмоб » І на тім рушникові …» Національні традиції  запалали на паперових рушниках. Витієваті узори з цифр  органічно вплелися у канву  української вишивки. Навіть,учні , які з різних причин не змогли себе проявити та реалізувати на уроці, мали змогу розкрити свої приховані таланти  під час флешмобу.

Четвер. Ігровий день

У рамках проекту   «За крок до майбутнього» кожен клас створив комікс математичної тематики. Попередньо, учні 8-А провели майстер-клас для представників 5-11 класів, на якому навчили працювати  у сервісі Рixton. Гімназисти онлайн голосуванням вибрали найкращу роботу.

 

П’ятниця. Ярмарковий день

Цього дня школа  готувалася до брейн-рингу, прогнозувала переможця. Сформовані команди старшокласників достойно змагалися у винахідливості та кмітливості. Перемогу здобула команда 11-А.

 

Комментарии закрыты.