Виготовляємо лепбук «Тригонометричні функції та формули»

  • 21.01.2020
  • Комментарии к записи Виготовляємо лепбук «Тригонометричні функції та формули» отключены

Шановні десятикласники! Вас чекає науково-творче завдання -лепбук за темою «Тригонометричні функції та формули».

Лепбук — багатофункціональна розкладна  тематична папка, що містить ніші й кріплення для різноманітного дидактичного матеріалу.

Тематична, адже присвячена одній темі. Папка – тому що має вигляд теки. Її зручно розглядати, користуватися вміщеними матеріалами, можна постійно доповнювати чимось новим.Створення лепбука допоможе збагатити, закріпити і систематизувати інформацію.

Для створення лепбуку знадобляться такі матеріали:картонна папка-основа; папір та картон;ножиці; клей-олівець для паперу; степлер; скотч; можуть знадобитися скріпки. Можна використовувати, усе, що є під рукою, головне, щоб міцно, витримало багаторазові перегляди.

Процес створення тематичного лепбука

  • Перш за все потрібно підібрати тему.
  • Складаємо план роботи. Розбиваємо теми на підтеми, на дрібніші частини інформації. Занотувати, яку інформацію хочемо донести, з чим ознайомити. Продумати, за допомогою яких завдань це краще зробити. Ці підтеми можна буде використовувати як тему дня під час тематичного тижня. Ця частина роботи цілком виконується педагогом і від вибору окремих підтем залежить яку кількість інформації засвоїть дитина, наскільки різнобічною, цікавою та потрібною буде. Завдання вчителя розділити тему так, щоб вона була доступною та цікавою дітям, відповідала їх віковим особливостям, містила певний обсяг інформації, не була обтяжливою для засвоєння. Цілком можливо, що розпочавши роботу над лепбуком, у дітей можуть виникнути питання, які буде доцільно вивчити досконаліше, що в свою чергу приведе до створення нових підтем.
  • Потім треба створити шаблон (ескіз). Для  створення шаблону тематичної папки можна використовувати різні програми: Word, Paint, Corel чи інші. А можна намалювати від руки. Всі деталі, роздруковують та вирізають, за бажанням розфарбовують, згинають, склеюють.
  • Основа для лепбука має бути достатньо жорсткою, міцною. Якщо тема велика, лепбук може мати декілька сторінок, або вклеєних вкладок-розгортайок. Для створення найпростішого варіанту потрібен лист картону формату А3, який треба зігнути навпіл. Отримуємо примітивну папку, схожу на книжку з одним розворотом. Всередині треба розташувати всі необхідні матеріали.
  • На зовнішню сторінку наклеюють титульний листок. Матеріали можуть бути роздрукавані з інтернету, або виготовлені власноруч.
  • На основі розмічаємо місця розташування матеріалів і приклеюємо підготовлені малюнки, схеми, міні-книжечки, конверти, графіки та інші дрібні деталі.
  • Приклади лепбуків:
  •  Поєднаємо приємне із корисним! Позмагаємося!

Комментарии закрыты.